54+
Yıllık
Deneyim

600+ Çalışan ile

Mutlu Müşteriler.

1969 yılında İstanbul’da kurulan Egebant dünya markaları ile yapmış olduğu iş ortaklığı ve kendi üretimi olan birçok kaliteli ürünle müşterilerine sürdürülebilir çözümler sunmaktadır.

2015 yılında Şanlıurfa’da kurulan ikinci fabrikası ile dünya standartlarında ve her türlü ihtiyaca yönelik yerli eldiven üretimi yaparak hızlı tedarik sistemi sayesinde müşterilerine büyük kolaylık sağlamaktadır.

Hizmet Verdiğimiz

Sektörler.

54 yıldır otomotivden beyaz eşyaya, genel endüstriden inşaata otuzun üzerinde sektörde, sektörlerinin öncüsü olan pek çok firmanın çözüm ortağı olarak hizmet vermekteyiz.

Kalite

Düzenli olarak güncellediğimiz ve geliştirdiğimiz kalite yönetim sistemimizle uluslararası standartlarda sürdürülebilir çözümler sunmaktayız.

Süreklilik

Kurumlar için hizmetlerinin sürekliliğini garantiye alma ihtiyacı günümüzde büyük bir önem arz etmektedir. Sürdürülebilir çözümlerimiz ile teknolojiyi takip ederek gereken önlemleri almaktayız.

Genel Endüstri


Beyaz Eşya ve Elektronik


Ulaştırma


Hizmet Verdiğimiz Tüm Sektörler >


Haberler ve Duyurular.

Kasım 2023

Geri Dönüştürülmüş Malzemelerle Ürettiğimiz İki Yeni İş Eldivenimiz Şimdi Satışta!

Tüm paydaşlarımız için daha sürdürülebilir çözümler sunma tutkumuz ve özenli Ar-Ge çalışmalarımızın sonucunda geri dönüştürülmüş malzemelerden ürettiğimiz iki yeni iş eldivenimizi satışa sunmanın haklı gururunu yaşıyoruz!

Devamı
Ekim 2023

İş Güvenliği Etkinliğimizi İş Ortağımız TUSAŞ Motor Sanayi’nde Gerçekleştirdik

TUSAŞ Motor Sanayinin Eskişehir lokasyonunda düzenlenen Kişisel Koruyucu Donanımlar etkinliğinde iş güvenliği eldivenlerimizle yerimizi aldık.

Devamı
Ekim 2023

2023 A+A Uluslararası İş Sağlığı, Güvenlik ve Emniyet Fuarına Katıldık.

24-27 Ekim tarihleri arasında Almanya’nın Düsseldorf kentinde düzenlenen A+A Uluslararası İş Sağlığı, Güvenlik ve Emniyet Fuarı’na iş güvenliği ürünlerimizle katıldık.

Devamı
Ekim 2023

Sıfır Atık Belgesi Almaya Hak Kazandık

Sürdürülebilirlik Prensiplerimiz ve Çevre Hedeflerimiz doğrultusunda Şanlıurfa fabrikamızda Sıfır Atık Sistemi’ni kurarak “Sıfır Atık Belgesi” almaya hak kazandık.

Devamı
Ekim 2023

İş Ortağımız Otokar’da 3M İş güvenliği, Aşındırıcı ve Yapıştırıcı Ürün Gruplarına Yönelik Etkinliğimizi Gerçekleştirdik

İş ortağımız Otokar firmasında 3M aşındırıcı, iş güvenliği ve yapıştırıcı ürün gruplarımıza yönelik etkinliğimizi gerçekleştirdik.

Devamı
Eylül 2023

İş Güvenliği Etkinliğimizi İş Ortağımız Bekaert’te Gerçekleştirdik!

İş ortağımız Bekaert firmasının Kartepe ve İzmit lokasyonlarında düzenlediğimiz iş güvenliği etkinliğimizde ziyaretçilerimize...

Devamı
Tamamını Görüntüle

Bünyemizdeki

Markalarımız.