Kurumsal

Kariyer

Sosyal Yardımlar

Yakacak yardımı, erzak yardımı, bayram harçlığı, sosyal yardım paketi.

Tamamlayıcı Özel Sağlık Sigortası

(Eş ve Çocuklar Dahil)

Çalışma Ortamı

Eğitim

ve Gelişim.

Sürekli gelişim düşüncesinden hareketle, çalışanlarımızın bilgi ve becerilerini tanımalarına yardımcı olmayı, gelişime açık alanlarını birlikte belirlemeyi ve uygun gelişim programları ile bu ihtiyaçların karşılanması ana hedefimizdir.Çalışanlarımızın vizyonlarını geliştirmelerine, kişisel ve mesleki becerilerinin güçlendirmelerine fırsat vererek, çalışan yetkinliklerinin şirket stratejik hedeflerine uygun hale getirilmesini amaçlarız.

Kariyer Planlama

ve Yetenek Yönetimi.

Kariyer Planlama ve Yetenek Yönetimi; stratejik planlar doğrultusunda şirketi geleceğe taşıyacak insan kaynağı gereksinimlerinin belirlenmesi, öncelikle şirket içinden bu gereksinimleri karşılayacak niteliklere sahip potansiyel çalışanların erken tespit edilmesi ve gerekli olan mesleki bilgi, beceri, gelişim imkânlarının sağlanmasına yönelik insan kaynağı planlamasıdır. Kariyer Planlama ve Yetenek Yönetimi sürecimizle şirketimizdeki kritik pozisyonlar etkin bir şekilde yedeklenmekte ve sürdürülebilir performans sağlanmaktadır.

İşe Alım

Süreci.

İşe alım ve yerleştirme sürecimizde; kurum kültür ve değerlerimize uygun, işin ve pozisyonun gerektirdiği bilgi, beceri, deneyim ve yetkinliklere sahip, şirketimizi geleceğe taşıyacak adayların kazanılarak, şirket strateji ve hedeflerine ulaşmayı amaçlıyoruz.

Açık
Pozisyonlar

Egebant ailesine katılmak için; açık pozisyonlarımızı güncel olarak LinkedIn ve Kariyer.net şirket sayfamızdan takip edebilirsiniz. Direkt başvurular için; ik@egebant.com.tr  e-mail adresine özgeçmişlerinizi gönderebilirsiniz.