Kurumsal

Yönetim Mesajı

Salih EGELİ

Yönetim Kurulu Başkanı


​Değerli iş ortaklarımız ve çalışma arkadaşlarımız,


Egebant, ilk temellerinin atıldığı 1969 yılından bugüne kadar geçen zaman içinde hep öncü,yenilikçi ve yatırımcı özellikleriyle ülke sanayinde yerini almıştır. Aşındırıcılarla başlayan daha sonra yapışkanlı bantlarla devam eden üretim faaliyetlerimize bir yenisi olan ve bugüne kadar sadece ticaretini yaptığımız iş güvenliği ürünlerinin Şanlıurfa’da üretimine başlıyoruz. Ana felsefemiz olan kaliteli ürün üretebilmek için konusunda dünyanın en iyi üretim hatlarını ve teknolojilerini kullanmaktayız. Sahip olduğumuz en önemli gücün çalışanlarımız olduğunu biliyoruz. Bu gücün başarılı olabilmesi için her türlü imkanın kullanılması için çaba harcıyoruz. Egebant yıllardır ısrarla uygulamaya çalıştığı “dürüstlük” kavramından ödün vermeksizin büyümesine devam etmektedir. İç pazardaki başarımızın Türkiye dışında da gösterilmesi için gerekli adımları atmaya başladık. Önümüzdeki yıllarda bölgemizdeki iş hacminin artacağını bekliyoruz. Bu amaçla sizlerin katkılarıyla bugüne kadar başardığımız sürdürülebilir büyümemize hiç ara vermeden yeni ürünler ve yeni alanlarda devam etmek istiyoruz.


Egebant’ın başarılarında emek ve katkılarıyla rol alan değerli iş ortakları ve değerli çalışanlarımıza teşekkürlerimi sunuyorum.


Saygılarımla.İbrahim HATİPOĞLU

Genel Müdür


Değerli İş Ortaklarımız ve Sevgili Çalışanlarımız;


Endüstriyel aşındırıcı ürünler ile 55 yıl önce ticari hayatına başlayan şirketimiz, bugün tamamı yerli sermayeden oluşan ortaklık yapısı, güçlü ve kurumsallaşmış organizasyonu ile aşındırıcı ürünler (zımparalar) , yapışkanlı bantlar, iş güvenliği ve kişisel koruyucu malzemelerinden oluşan geniş bir ürün portföy ile müşterilerimize hizmet vermektedir. Müşterilerimizin ihtiyaçları ve beklentileri bizim için her zaman belirleyici olmuştur. Egebant’ın en önemli özelliği müşterilerinin problemlerine ve isteklerine hızlı ve güvenilir çözümler üretebilmesidir. Birlikte çalıştığımız dünyanın önemli markalarının yenilikçi ve teknolojik ürünlerini, en rekabetçi şartlar ve profesyonel yaklaşımla müşterilerimizin hizmetine sunmaktayız. Hızla değişen ve gelişen dünyaya ve teknolojiye ayak uydurabilmek adına sürekli yatırım yaparak yenilikçi ve rekabetçi bir yapıya sahip olmaya çalışıyoruz.


Son yıllarda istikrar içinde büyüyerek ve gelişerek küresel bir güç haline gelen ülkemizden aldığımız güç ile sektörümüzde öncü olmaya gayret ediyoruz. Yaptığımız yatırımlar ile dünya ölçeğinde rekabetçi bir şirket olarak, yurt dışı pazarlarda da söz sahibi olma yolunda adımlar atıyoruz. Çayırova ve Şanlıurfa'da bulunan 2 fabrika binamızda 600'den fazla çalışanımız ile müşterilerimize en iyi hizmeti vermeye çalışıyoruz.


Şirketimizi yönetirken “Bir şirket çalışanlarını sevgisini kazanmadan müşterilerinin sevgisini kazanamaz” fikri ile hareket ediyoruz. Çalışanlarımız bizim en önemli gücümüzü oluşturmaktadır. Uzun yıllar birlikte çalıştığımız deneyimli kadromuzla istikrarın gücüne inanmaktayız.


Müşterilerinin beklentilerini en üst seviyede karşılayabilen, sektörünün lideri, sürekli büyüyen ve gelişen, güvenilir, dürüst çalışan – helal kazanan en önemlisi, çalışanlarının gurur duyduğu ve müşterilerinin çalışmaktan mutlu olduğu bir Egebant için var gücümüzle çalışmaya devam ediyoruz.


Saygılarımızla..